Haber

Erdem Canpolat: Rezervasyon alamadığımız otel tamamen yıkıldı

Maraş’taki deprem sonrası Hatay’da yakalandı Kasımpaşa kalecisi Fazilet Canpolat, hayatlarını kurtaran durumun otel değişikliği olduğunu anlattı.

Almanya merkezli BİLD gazetesine deprem anındaki yaşadıklarını anlatan 21 yaşındaki kaleci, her zaman kaldıkları otelin dolu olması ve bir önceki otelin dolu olması nedeniyle Hatay’da başka bir otele rezervasyon yaptırdıklarını ifade etti. depremlerle yıkıldı. Bu durumun hayatlarını kurtardığının altını çizen Canpolat, “Hatay’daki ana ekip otelimiz depremde tamamen yıkıldı. Geriye dönüp baktığımızda orada kalmadığımız için çok şanslıydık. Yaşadıklarımızdan daha kötü olabilirdi. cehennemdi.”

‘TELEVİZYON VE LAMBALAR ODANIN DİĞER TARAFINA ATLAMAKTADIR’

Canpolat deprem anını, “Saat sabah dördü biraz geçiyordu. Otelin sarsılmasıyla uyandım ama ilk başta bir şey düşünmedim. Rüya sandım ve geri döndüm. Ama sonra Otel yine sallandı.Pencereler kırıldı, televizyon ve lambalar odanın diğer tarafına fırlatıldı, “Dolap düştü. Örtülerin altına saklandım ve Tanrı’nın bizi koruyacağını umdum.”

“Otel çökebilir. Çok çabuk çıkmam gerektiğini biliyordum. Tişört, pantolon ve beyaz havlu kumaştan otel terlikleri giydim ve kırık camların üzerinden geçtim. Koridorda diğer oyuncularla karşılaştım. ‘Bu nedir? Buradan canlı çıkabilir miyiz?’ Bana sorular sordular” dedi.

Şokta olduklarını ve oyuncular, teknik heyet ve çalışanlarla birlikte otelden çıkmayı başardıklarını belirten Canpolat, daha sonra özel uçakla İstanbul’a döndüklerini söyledi. Canpolat ise havalimanına giderken otobüste karşılaştığı tabloyu anlatarak, “Havaalanına giderken yolda yıkılmış evler gördük. Tam bir felaketti. Çok şükür çıkmayı başardık. Zamanında cehennem.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu