Haber

Cihan Paçacı: “Altı Sofra’nın değerli Başkanlarının iradesine sahip çıkmak ve gözetmek amacıyla İyi Parti Kurumsal İlişkiler Departmanı…

GÜZEL Parti Kurumsal İlişkiler Lideri Cihan Paçacı, bu görevinden istifa ettiğini açıkladı. Paçacı, yaptığı yazılı açıklamada; “Aziz Milletimizin bilgisine. Ülkemizin ve milletimizin umudu olan Altı Masa’nın cumhurbaşkanı adaylığı sürecine ilişkin bir gazeteciye verdiğim açıklamanın amacını aşan yorumlara sebep olduğunu görüyorum. İstifa ediyorum. dedi.

İYİ Parti Kurumsal İlişkiler Lideri Cihan Paçacı, ÂLÂ Parti Genel Merkezi’nde altı siyasi partinin genel başkanlar 11’inci toplantısı devam ederken, partideki görevinden istifa ettiğini yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu. Paçacı’nın açıklaması şöyle:

“Aziz Milletimizin bilgisi olsun. Ülkemizin ve milletimizin umudu olan Altı Masa’nın Cumhurbaşkanlığı adaylığı süreciyle ilgili bir gazeteciye verdiğim açıklamanın amacını aşan yorumlara sebep olduğunu görüyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız” demokrasimize yeni bir soluk getirecek bir süreçte büyük emek sarf eden ve aynı zamanda Altı Masa’yı oluşturan partimiz ile İYİ Parti Kurumsal İşler Başkanı görevimden istifa ediyorum. Sayın Başkanların iradesini korumak ve gözetmek amacıyla.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu