Haber

CHP Bursa: En büyük katılım töreni 28 Kasım’da olacak

BURSA (İGFA) –Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Müdürlüğü’nde, partiye geçtiğimiz ay katılan 400’ün üzerinde yeni üye adına 50 kişinin katılımıyla sembolik üyelik ve rozet takma töreni düzenlendi.

Coşkuyla düzenlenen törene CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, İlçe Başkanları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

“28 KASIM’DA BÜYÜK KATILIM OLACAK”

İl Lideri Nihat Yeşiltaş, yeni üyelere ‘yuvanıza hoş geldiniz’ açıklaması yaptığı konuşmasında, 28 Kasım’da daha büyük bir üye katılım töreni gerçekleştireceklerini belirterek, “Heyecan ve umudu yeniden yeşerteceğiz. Grup toplantımızda 400’den fazla Balkan göçmeninin üyelik dosyalarını başkanımıza teslim ederek Bursa’ya geldik.” “Kamuoyuna bir ortam göstereceğiz” dedi.

Yerel seçimler için önemli açıklamalarda bulunan Lider Yeşiltaş, Bursa’yı hep birlikte kazanacaklarını belirterek, “Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Öncelikle Bursa’da ve ülkemizde yaşadığımız yıkımı, derin yoksulluğu ele almalıyız. kurumlar arası çatışma ve mültecilerin bu şehirde ve ülkede yaratabileceği sorunların çözümleri.” “Yerel seçimler var. Asla umut ve teslimiyet yok. Mücadeleye devam edeceğiz. Ülkemizi özlediğimiz, cumhuriyetin tüm kazanımlarının yeniden yaşandığı günlere döndüreceğiz” dedi.

Nihat Yeşiltaş, tek hayallerinin il başkanlığını kazanıp koltukları işgal etmek olmadığının altını çizerek, “Bursa’yı kazanıp bu şehrin çocuklarına, emekçilerine sosyal demokrat, sol bir belediyeyi emanet etmek istiyoruz. Hep birlikte mücadele edeceğiz. Hep birlikte bunu başaracağız. Yerel seçimlerde tek hedefimiz büyükşehiri kazanmaktır.” “Bizim stratejimiz budur, planlarımızı bu doğrultuda yapacağız. Bugün yeni bir hikayeye başlıyoruz. Halkın gücünü bu ülkenin gençliğine, emekçilerine sunmak için bugünden yola çıkıyoruz” dedi.

haberkaresi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu